Datum Lokacija FilmSekcija

sre., 7.11.2018



Na vrh
16:45 Kosovelova dvorana Donbas
(Donbass)
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
17:00 Kino Komuna Hannah
(Hannah)
2017
PERSPEKTIVE
17:00 Kinodvor Petra
(Petra)
2018
PANORAMA
18:00 Dvorana Slovenske kinoteke Črni Peter
(Cerny Petr)
1964
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
18:00 Maribox Utoya - 22. julija
(Utoya 22. juli)
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kino Komuna Tatiči
(Manbiki kazoku )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kosovelova dvorana Trije obrazi
(Se rokh)
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:00 APT Novo mesto Videnje
(Vision )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:15 Kinodvor Divje življenje
(Wildlife )
2018
PANORAMA
19:30 Linhartova dvorana Poj mi pesem
(Poj mi pesem )
2018
PREDPREMIERE
20:00 Maribox Dogman
(Dogman )
2018
PREDPREMIERE
20:00 Dvorana Slovenske kinoteke Najlepša doba
(Nejkrásnejsí vek)
1969
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
21:00 Kosovelova dvorana Zaton
(Napszállta )
2018
PREDPREMIERE
21:15 Kinodvor Jezdec
(The Rider )
2017
PERSPEKTIVE
21:30 Kino Komuna Pepel je snežno bel
(Jiang hu er nv)
2018
KRALJI IN KRALJICE

čet., 8.11.2018



Na vrh
09:00 Kinodvor Gordon in Paddy
(Gordon and Paddy )
2017
KINOBALON
11:00 Kinodvor Divja hruška
(Ahlat Agaci)
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:45 Kosovelova dvorana Videnje
(Vision )
2018
KRALJI IN KRALJICE
15:00 Linhartova dvorana Dedinji
(Las Herederas)
2018
PERSPEKTIVE
15:00 Kino Komuna Ljubljeni
(Benzinho )
2018
PANORAMA
16:30 Kinodvor Grozna mama
(Sashishi deda)
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
17:00 Linhartova dvorana Matangi/Maya/M.I.A.
(Matangi/Maya/M.I.A.)
2018
PANORAMA
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke O slavnosti in gostih
(O slavnosti a hostech)
1966
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:00 Kosovelova dvorana Tranzit
(Transit )
2018
PREDPREMIERE
17:00 Kino Komuna Trije obrazi
(Se rokh)
2018
KRALJI IN KRALJICE
18:00 Maribox Kafarnaum
(Capharnaüm )
2018
PREDPREMIERE
18:30 Dvorana Slovenske kinoteke Strogo nadzorovani vlaki
(Ostre sledované vlaky)
1966
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kinodvor Naprej
(Continuer )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:00 APT Novo mesto Oni
(Loro )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kino Komuna Poj mi pesem
(Poj mi pesem )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kosovelova dvorana Stiks
(Styx )
2018
PERSPEKTIVE
19:30 Linhartova dvorana Dogman
(Dogman )
2018
PREDPREMIERE
20:30 Dvorana Slovenske kinoteke Notranji mir
(Die Innere Sicherheit )
2000
POSVEČENO: C. PETZOLD
20:30 Maribox Tranzit
(Transit )
2018
PREDPREMIERE
21:00 Kinodvor Tovor
(Teret)
2018
PERSPEKTIVE
21:15 Kosovelova dvorana Hči moja
(Figlia mia )
2018
PREDPREMIERE
21:30 Linhartova dvorana Poletne ptice
(Pajaros de verano)
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:30 Kino Komuna Sarah in Saleem: Prepovedana ljubezen
(The Reports on Sarah and Saleem)
2018
PANORAMA

pet., 9.11.2018



Na vrh
09:00 Kinodvor Kapitan Morten in kraljica pajkov
(Kapten Morten lollide laeval)
2018
KINOBALON
11:00 Kinodvor Požiganje
(Beoning )
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:30 Linhartova dvorana Kafarnaum
(Capharnaüm )
2018
PREDPREMIERE
14:45 Kinodvor Mehko blato
(Es esmu seit)
2016
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
15:00 Kosovelova dvorana Grozna mama
(Sashishi deda)
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
15:30 Kino Komuna Mektoub, ljubezen moja
(Mektoub, My Love: Canto Uno)
2017
PREDPREMIERE
17:00 Linhartova dvorana Bojevnica
(Kona fer i strid)
2018
PERSPEKTIVE
17:00 Kino Šiška Ne puščaj sledov
(Leave No Trace )
2018
PANORAMA
17:00 Kinodvor Sočutje
(Pity)
2018
PANORAMA
17:15 Dvorana Slovenske kinoteke Ecce homo Homolka
(Ecce homo Homolka)
1970
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:30 Kosovelova dvorana Dnevnik mojih misli
(Journal de ma tete)
2018
KRALJI IN KRALJICE
18:00 Maribox Videnje
(Vision )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:00 Kosovelova dvorana Dovlatov
(Dovlatov )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:00 Kinodvor Dvojna življenja
(Doubles vies)
2018
PREDPREMIERE
19:00 Dvorana Slovenske kinoteke Plavolaskine ljubezni
(Lásky jedné plavovlásky)
1965
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kino Komuna Smrt v enem kadru
(Kamera o tomeru na! )
2017
EKSTRAVAGANCA
19:00 APT Novo mesto Tatiči
(Manbiki kazoku )
2018
PREDPREMIERE
19:15 Kino Šiška Dogman
(Dogman )
2018
PREDPREMIERE
19:15 Linhartova dvorana Ne bom več luzerka
(Ne bom več luzerka)
2018
PERSPEKTIVE
20:15 Maribox Suspiria
(Suspiria)
2018
EKSTRAVAGANCA
21:00 Kino Komuna Hiša, ki jo je zgradil Jack
(The House That Jack Built)
2018
PREDPREMIERE
21:00 Dvorana Slovenske kinoteke Jerichow
(Jerichow )
2008
POSVEČENO: C. PETZOLD
21:15 Kinodvor Marguerite Duras: Spomini na vojno
(La douleur)
2017
PREDPREMIERE
21:15 Kino Šiška Matangi/Maya/M.I.A.
(Matangi/Maya/M.I.A.)
2018
PANORAMA
21:30 Linhartova dvorana Poletje
(Leto )
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:45 Kosovelova dvorana Maščevanje
(Revenge )
2017
EKSTRAVAGANCA

sob., 10.11.2018



Na vrh
11:00 Kinodvor Gordon in Paddy
(Gordon and Paddy )
2017
KINOBALON
14:45 Kino Komuna Dvojna življenja
(Doubles vies)
2018
PREDPREMIERE
14:45 Linhartova dvorana Hannah
(Hannah)
2017
PERSPEKTIVE
15:00 Kinodvor Hči moja
(Figlia mia )
2018
PREDPREMIERE
15:00 Kosovelova dvorana Wallay
(Wallay)
2071
KINOBALON
16:30 Kino Šiška Poj mi pesem
(Poj mi pesem )
2018
PREDPREMIERE
16:45 Kosovelova dvorana Aga
(Aga)
2018
PANORAMA
16:45 Linhartova dvorana Videnje
(Vision )
2018
KRALJI IN KRALJICE
17:00 Kinodvor 100% Coco
(100% Coco)
2017
KINOBALON
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Gori, gospodična
(Hori, má panenko)
1967
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:00 Kino Komuna Zdravilec
(Isčelitel )
2017
PERSPEKTIVE
17:30 Maribox Srečen kot Lazzaro
(Lazzaro felice )
2018
PREDPREMIERE
18:45 Kosovelova dvorana Meja
(Gräns )
2018
PANORAMA
18:45 Dvorana Slovenske kinoteke Yella
(Yella )
2007
POSVEČENO: C. PETZOLD
19:00 Kinodvor Dekle
(Girl )
2018
PREDPREMIERE
19:00 APT Novo mesto Hiša, ki jo je zgradil Jack
(The House That Jack Built)
2018
PREDPREMIERE
19:00 Linhartova dvorana Najljubša
(The Favourite)
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:00 Kino Šiška Poletne ptice
(Pajaros de verano)
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:15 Kino Komuna Kafarnaum
(Capharnaüm )
2018
PREDPREMIERE
20:00 Maribox Hiša, ki jo je zgradil Jack
(The House That Jack Built)
2018
PREDPREMIERE
20:00 Kino Metropol Celje Utoya - 22. julija
(Utoya 22. juli)
2018
PREDPREMIERE
21:00 Kosovelova dvorana Pepel je snežno bel
(Jiang hu er nv)
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:00 Dvorana Slovenske kinoteke Upepeljevalec
(Spalovač mrtvol)
1969
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
21:15 Kinodvor Maščevanje
(Revenge )
2017
EKSTRAVAGANCA
21:30 Linhartova dvorana Divje življenje
(Wildlife )
2018
PANORAMA
21:30 Kino Šiška Vrhunec
(Climax )
2018
EKSTRAVAGANCA
21:45 Kino Komuna Rdeče
(Rojo )
2018
PANORAMA

ned., 11.11.2018



Na vrh
11:00 Kinodvor Piškujeve sanje
(Halkaa )
2018
KINOBALON
14:30 Kino Komuna Poletne ptice
(Pajaros de verano)
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:45 Linhartova dvorana Divja hruška
(Ahlat Agaci)
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:45 Kosovelova dvorana Jezdec
(The Rider )
2017
PERSPEKTIVE
14:45 Kinodvor Kapitan Morten in kraljica pajkov
(Kapten Morten lollide laeval)
2018
KINOBALON
16:30 Kinodvor Asako I & II
(Netemo sametemo)
2018
PANORAMA
16:30 Kino Šiška Utoya - 22. julija
(Utoya 22. juli)
2018
PREDPREMIERE
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Črni Peter
(Cerny Petr)
1964
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:00 Kino Komuna Stiks
(Styx )
2018
PERSPEKTIVE
17:00 Kosovelova dvorana Vojne igrice
(Krig)
2017
KINOBALON
18:00 Maribox Bojevnica
(Kona fer i strid)
2018
PERSPEKTIVE
18:30 Linhartova dvorana Hiša, ki jo je zgradil Jack
(The House That Jack Built)
2018
PREDPREMIERE
18:30 Kino Šiška Tatiči
(Manbiki kazoku )
2018
PREDPREMIERE
18:45 Kosovelova dvorana Kristalni labod
(Hrustal )
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
19:00 APT Novo mesto Dekle
(Girl )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kinodvor Med policami
(In den Gängen )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Dvorana Slovenske kinoteke Muhasto poletje
(Rozmarné léto)
1968
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kino Komuna Ne bom več luzerka
(Ne bom več luzerka)
2018
PERSPEKTIVE
20:00 Maribox 112
(Den skyldige)
2018
PERSPEKTIVE
20:00 Kino Metropol Celje Dogman
(Dogman )
2018
PREDPREMIERE
20:30 Dvorana Slovenske kinoteke Duhovi
(Gespenster )
2005
POSVEČENO: C. PETZOLD
21:00 Kino Šiška Poletje
(Leto )
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:00 Kosovelova dvorana Vseeno mi je, če bomo v zgodovino zapisani kot barbari
(Imi este indiferent daca in istorie vom intra ca barbari)
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:15 Kino Komuna Visoka družba
(High Life )
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:30 Kinodvor Evropa na kratko - 1. sklop
()
EVROPA NA KRATKO
21:30 Linhartova dvorana Suspiria
(Suspiria)
2018
EKSTRAVAGANCA

pon., 12.11.2018



Na vrh
08:45 Kinodvor Piškujeve sanje
(Halkaa )
2018
KINOBALON
11:00 Kinodvor Mala bela laž
(La Mentirita Blanca )
2017
PERSPEKTIVE
14:30 Kosovelova dvorana Srečen kot Lazzaro
(Lazzaro felice )
2018
PREDPREMIERE
15:00 Kinodvor Kristalni labod
(Hrustal )
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
15:00 Linhartova dvorana Marguerite Duras: Spomini na vojno
(La douleur)
2017
PREDPREMIERE
15:00 Kino Komuna Obraz
(Twarz)
2018
PREDPREMIERE
16:45 Kino Šiška Divje življenje
(Wildlife )
2018
PANORAMA
17:00 Kosovelova dvorana Dede
(Dede )
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Notranji mir
(Die Innere Sicherheit )
2000
POSVEČENO: C. PETZOLD
17:00 Kino Komuna Tovor
(Teret)
2018
PERSPEKTIVE
17:15 Kinodvor Dnevnik mojih misli
(Journal de ma tete)
2018
KRALJI IN KRALJICE
17:30 Linhartova dvorana Stotnik
(Der Hauptmann)
2017
PREDPREMIERE
18:00 Maribox Hči moja
(Figlia mia )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kinodvor 112
(Den skyldige)
2018
PERSPEKTIVE
19:00 Kosovelova dvorana Ljubljeni
(Benzinho )
2018
PANORAMA
19:00 Kino Šiška Najljubša
(The Favourite)
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:00 Kino Metropol Celje Srečen kot Lazzaro
(Lazzaro felice )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kino Komuna Videnje
(Vision )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:15 Dvorana Slovenske kinoteke Marjetice
(Sedmikrásky )
1966
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
20:00 Maribox Stiks
(Styx )
2018
PERSPEKTIVE
20:00 Linhartova dvorana Zgodovina ljubezni
(Zgodovina ljubezni )
2018
PREDPREMIERE
21:00 Kinodvor Evropa na kratko - 2. sklop

EVROPA NA KRATKO
21:00 Dvorana Slovenske kinoteke Šala
(Žert)
1969
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
21:15 Kino Šiška Dekle
(Girl )
2018
PREDPREMIERE
21:15 Kino Komuna Ne puščaj sledov
(Leave No Trace )
2018
PANORAMA
21:15 Kosovelova dvorana Sočutje
(Pity)
2018
PANORAMA

tor., 13.11.2018



Na vrh
09:00 Kinodvor Vojne igrice
(Krig)
2017
KINOBALON
11:00 Kinodvor Prevajalec
(Tlmočník)
2018
PANORAMA
14:30 Kino Komuna Donbas
(Donbass)
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
14:30 Kosovelova dvorana Med policami
(In den Gängen )
2018
PREDPREMIERE
15:00 Kinodvor Dedinji
(Las Herederas)
2018
PERSPEKTIVE
15:00 Linhartova dvorana Molitev
(La priere)
2018
KRALJI IN KRALJICE
16:45 Kino Komuna Dogman
(Dogman )
2018
PREDPREMIERE
17:00 Kino Šiška Jezdec
(The Rider )
2017
PERSPEKTIVE
17:00 Kinodvor Ljubljeni
(Benzinho )
2018
PANORAMA
17:00 Kosovelova dvorana Mala bela laž
(La Mentirita Blanca )
2017
PERSPEKTIVE
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Uho
(Ucho)
1970
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:15 Linhartova dvorana Dvojna življenja
(Doubles vies)
2018
PREDPREMIERE
18:00 Maribox Meja
(Gräns )
2018
PANORAMA
19:00 Kino Komuna Bojevnica
(Kona fer i strid)
2018
PERSPEKTIVE
19:00 Dvorana Slovenske kinoteke Ecce homo Homolka
(Ecce homo Homolka)
1970
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kino Metropol Celje Hiša, ki jo je zgradil Jack
(The House That Jack Built)
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kosovelova dvorana Rdeče
(Rojo )
2018
PANORAMA
19:15 Kino Šiška Aga
(Aga)
2018
PANORAMA
19:15 Kinodvor Knjiga slik
(Le Livre d'image )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:30 Linhartova dvorana Utoya - 22. julija
(Utoya 22. juli)
2018
PREDPREMIERE
20:15 Maribox Visoka družba
(High Life )
2018
KRALJI IN KRALJICE
20:45 Dvorana Slovenske kinoteke Barbara
(Barbara )
2012
POSVEČENO: C. PETZOLD
21:15 Linhartova dvorana 112
(Den skyldige)
2018
PERSPEKTIVE
21:15 Kino Komuna Divja hruška
(Ahlat Agaci)
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:15 Kinodvor Evropa na kratko - 3. sklop

EVROPA NA KRATKO
21:15 Kino Šiška Mandy
(Mandy)
2018
EKSTRAVAGANCA
21:15 Kosovelova dvorana Vrhunec
(Climax )
2018
EKSTRAVAGANCA

sre., 14.11.2018



Na vrh
09:00 Kinodvor Wallay
(Wallay)
2071
KINOBALON
11:00 Kinodvor Dovlatov
(Dovlatov )
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:45 Linhartova dvorana Iz oči v oči
(Person to Person )
2017
PANORAMA
15:00 Kinodvor Kentaver
(Centaur )
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
15:00 Kosovelova dvorana Naprej
(Continuer )
2018
KRALJI IN KRALJICE
15:30 Kino Komuna Zaton
(Napszállta )
2018
PREDPREMIERE
16:45 Kosovelova dvorana Marguerite Duras: Spomini na vojno
(La douleur)
2017
PREDPREMIERE
16:45 Linhartova dvorana Prevajalec
(Tlmočník)
2018
PANORAMA
16:45 Kino Šiška Stotnik
(Der Hauptmann)
2017
PREDPREMIERE
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Jerichow
(Jerichow )
2008
POSVEČENO: C. PETZOLD
17:00 Kinodvor Zgodovina ljubezni
(Zgodovina ljubezni )
2018
PREDPREMIERE
18:00 Maribox Tovor
(Teret)
2018
PERSPEKTIVE
18:30 Kino Komuna Oni
(Loro )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Dvorana Slovenske kinoteke Intimna svetloba
(Intimní osvetlení)
1965
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kino Metropol Celje Oni
(Loro )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Linhartova dvorana Tatiči
(Manbiki kazoku )
2018
PREDPREMIERE
19:15 Kosovelova dvorana Dedinji
(Las Herederas)
2018
PERSPEKTIVE
19:15 Kino Šiška Ederlezi vzhaja
(Ederlezi Rising )
2018
EKSTRAVAGANCA
19:30 Kinodvor Hannah
(Hannah)
2017
PERSPEKTIVE
20:00 Maribox Dekle
(Girl )
2018
PREDPREMIERE
20:30 Dvorana Slovenske kinoteke Upepeljevalec
(Spalovač mrtvol)
1969
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
21:30 Kino Šiška Meja
(Gräns )
2018
PANORAMA
21:30 Kosovelova dvorana Požiganje
(Beoning )
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:30 Linhartova dvorana Reka
(Ozen)
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
21:30 Kino Komuna Suspiria
(Suspiria)
2018
EKSTRAVAGANCA
21:30 Kinodvor Trije obrazi
(Se rokh)
2018
KRALJI IN KRALJICE

čet., 15.11.2018



Na vrh
09:00 Kinodvor 100% Coco
(100% Coco)
2017
KINOBALON
11:00 Kinodvor Vseeno mi je, če bomo v zgodovino zapisani kot barbari
(Imi este indiferent daca in istorie vom intra ca barbari)
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:30 Linhartova dvorana Asako I & II
(Netemo sametemo)
2018
PANORAMA
15:00 Kosovelova dvorana Dnevnik mojih misli
(Journal de ma tete)
2018
KRALJI IN KRALJICE
15:00 Kinodvor Stiks
(Styx )
2018
PERSPEKTIVE
15:30 Kino Komuna Mala bela laž
(La Mentirita Blanca )
2017
PERSPEKTIVE
16:45 Kosovelova dvorana Knjiga slik
(Le Livre d'image )
2018
KRALJI IN KRALJICE
16:45 Linhartova dvorana Ne puščaj sledov
(Leave No Trace )
2018
PANORAMA
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Duhovi
(Gespenster )
2005
POSVEČENO: C. PETZOLD
17:00 Kinodvor Mehko blato
(Es esmu seit)
2016
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
17:00 Kino Šiška Naprej
(Continuer )
2018
KRALJI IN KRALJICE
17:30 Kino Komuna Srečen kot Lazzaro
(Lazzaro felice )
2018
PREDPREMIERE
18:00 Maribox Hannah
(Hannah)
2017
PERSPEKTIVE
18:45 Kosovelova dvorana Kafarnaum
(Capharnaüm )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kino Šiška 112
(Den skyldige)
2018
PERSPEKTIVE
19:00 Linhartova dvorana Zaton
(Napszállta )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kino Metropol Celje Zimske muhe
(Všechno bude)
2018
PREDPREMIERE
19:15 Dvorana Slovenske kinoteke Gori, gospodična
(Hori, má panenko)
1967
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:15 Kinodvor Obraz
(Twarz)
2018
PREDPREMIERE
20:00 Maribox Tatiči
(Manbiki kazoku )
2018
PREDPREMIERE
20:30 Kino Komuna Mektoub, ljubezen moja
(Mektoub, My Love: Canto Uno)
2017
PREDPREMIERE
21:00 Dvorana Slovenske kinoteke O slavnosti in gostih
(O slavnosti a hostech)
1966
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
21:00 Kosovelova dvorana Zdravilec
(Isčelitel )
2017
PERSPEKTIVE
21:15 Kino Šiška Tranzit
(Transit )
2018
PREDPREMIERE
21:30 Kinodvor Stotnik
(Der Hauptmann)
2017
PREDPREMIERE
21:45 Linhartova dvorana Meja
(Gräns )
2018
PANORAMA

pet., 16.11.2018



Na vrh
09:00 Kinodvor Gordon in Paddy
(Gordon and Paddy )
2017
KINOBALON
11:00 Kinodvor Dede
(Dede )
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
11:00 Kosovelova dvorana Druga stran vsega
(Druga strana svega )
2017
PANORAMA
15:00 Kino Komuna Kristalni labod
(Hrustal )
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
15:00 Kosovelova dvorana Reka
(Ozen)
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
15:00 Kinodvor Sarah in Saleem: Prepovedana ljubezen
(The Reports on Sarah and Saleem)
2018
PANORAMA
15:00 Linhartova dvorana Vseeno mi je, če bomo v zgodovino zapisani kot barbari
(Imi este indiferent daca in istorie vom intra ca barbari)
2018
KRALJI IN KRALJICE
16:45 Kino Šiška Prevajalec
(Tlmočník)
2018
PANORAMA
17:00 Kino Komuna Molitev
(La priere)
2018
KRALJI IN KRALJICE
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Šala
(Žert)
1969
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:15 Kosovelova dvorana Tovor
(Teret)
2018
PERSPEKTIVE
17:30 Kinodvor Zimske muhe
(Všechno bude)
2018
PREDPREMIERE
17:45 Linhartova dvorana Dekle
(Girl )
2018
PREDPREMIERE
18:00 Maribox Ljubljeni
(Benzinho )
2018
PANORAMA
18:45 Dvorana Slovenske kinoteke Uho
(Ucho)
1970
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kino Metropol Celje Bojevnica
(Kona fer i strid)
2018
PERSPEKTIVE
19:00 Kino Šiška Maščevanje
(Revenge )
2017
EKSTRAVAGANCA
19:30 Kinodvor Iz oči v oči
(Person to Person )
2017
PANORAMA
19:30 Kino Komuna Utoya - 22. julija
(Utoya 22. juli)
2018
PREDPREMIERE
19:45 Kosovelova dvorana Matangi/Maya/M.I.A.
(Matangi/Maya/M.I.A.)
2018
PANORAMA
20:00 Linhartova dvorana Oni
(Loro )
2018
PREDPREMIERE
20:00 Maribox Vrhunec
(Climax )
2018
EKSTRAVAGANCA
20:45 Dvorana Slovenske kinoteke Muhasto poletje
(Rozmarné léto)
1968
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
21:15 Kino Šiška Suspiria
(Suspiria)
2018
EKSTRAVAGANCA
21:30 Kino Komuna Ederlezi vzhaja
(Ederlezi Rising )
2018
EKSTRAVAGANCA
21:30 Kinodvor Kentaver
(Centaur )
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
21:30 Kosovelova dvorana Visoka družba
(High Life )
2018
KRALJI IN KRALJICE

sob., 17.11.2018



Na vrh
11:00 Kinodvor Gordon in Paddy
(Gordon and Paddy )
2017
KINOBALON
11:00 Kosovelova dvorana Ne bom več luzerka
(Ne bom več luzerka)
2018
PERSPEKTIVE
14:30 Kino Komuna Dede
(Dede )
2017
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
14:45 Kosovelova dvorana 100% Coco
(100% Coco)
2017
KINOBALON
15:00 Kinodvor Obraz
(Twarz)
2018
PREDPREMIERE
16:30 Kino Šiška Hči moja
(Figlia mia )
2018
PREDPREMIERE
16:45 Kosovelova dvorana Bojevnica
(Kona fer i strid)
2018
PERSPEKTIVE
17:00 Kino Komuna Najljubša
(The Favourite)
2018
KRALJI IN KRALJICE
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Plavolaskine ljubezni
(Lásky jedné plavovlásky)
1965
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:00 Kinodvor Vojne igrice
(Krig)
2017
KINOBALON
18:00 Maribox Dvojna življenja
(Doubles vies)
2018
PREDPREMIERE
18:45 Kino Šiška Rdeče
(Rojo )
2018
PANORAMA
18:45 Kinodvor Zdravilec
(Isčelitel )
2017
PERSPEKTIVE
19:00 Kosovelova dvorana Ederlezi vzhaja
(Ederlezi Rising )
2018
EKSTRAVAGANCA
19:00 Dvorana Slovenske kinoteke Strogo nadzorovani vlaki
(Ostre sledované vlaky)
1966
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:30 Kino Komuna Vrhunec
(Climax )
2018
EKSTRAVAGANCA
19:30 Linhartova dvorana Zimske muhe
(Všechno bude)
2018
PREDPREMIERE
20:00 Kino Metropol Celje Tatiči
(Manbiki kazoku )
2018
PREDPREMIERE
20:15 Maribox Oni
(Loro )
2018
PREDPREMIERE
21:00 Kino Šiška Hiša, ki jo je zgradil Jack
(The House That Jack Built)
2018
PREDPREMIERE
21:00 Dvorana Slovenske kinoteke Phoenix
(Phoenix )
2014
POSVEČENO: C. PETZOLD
21:15 Kosovelova dvorana Asako I & II
(Netemo sametemo)
2018
PANORAMA
21:15 Kinodvor Smrt v enem kadru
(Kamera o tomeru na! )
2017
EKSTRAVAGANCA
21:30 Kino Komuna Mandy
(Mandy)
2018
EKSTRAVAGANCA

ned., 18.11.2018



Na vrh
11:00 Kosovelova dvorana Kapitan Morten in kraljica pajkov
(Kapten Morten lollide laeval)
2018
KINOBALON
11:00 Kinodvor Mektoub, ljubezen moja
(Mektoub, My Love: Canto Uno)
2017
PREDPREMIERE
14:00 Linhartova dvorana Aga
(Aga)
2018
PANORAMA
14:30 Kino Komuna Dovlatov
(Dovlatov )
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:30 Kinodvor Pepel je snežno bel
(Jiang hu er nv)
2018
KRALJI IN KRALJICE
14:30 Kosovelova dvorana Piškujeve sanje
(Halkaa )
2018
KINOBALON
16:00 Linhartova dvorana Oni
(Loro )
2018
PREDPREMIERE
16:45 Kosovelova dvorana Petra
(Petra)
2018
PANORAMA
17:00 Dvorana Slovenske kinoteke Intimna svetloba
(Intimní osvetlení)
1965
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
17:00 Kino Šiška Sočutje
(Pity)
2018
PANORAMA
17:00 Kino Komuna Zimske muhe
(Všechno bude)
2018
PREDPREMIERE
17:15 Kinodvor Wallay
(Wallay)
2071
KINOBALON
18:00 Maribox Zimske muhe
(Všechno bude)
2018
PREDPREMIERE
18:30 Dvorana Slovenske kinoteke Najlepša doba
(Nejkrásnejsí vek)
1969
RETRO: ČEŠKI NOVI VAL
19:00 Kosovelova dvorana Sarah in Saleem: Prepovedana ljubezen
(The Reports on Sarah and Saleem)
2018
PANORAMA
19:00 Linhartova dvorana Srečen kot Lazzaro
(Lazzaro felice )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kinodvor Tranzit
(Transit )
2018
PREDPREMIERE
19:00 Kino Šiška Visoka družba
(High Life )
2018
KRALJI IN KRALJICE
19:15 Kino Komuna Poletje
(Leto )
2018
KRALJI IN KRALJICE
20:00 Maribox Zaton
(Napszállta )
2018
PREDPREMIERE
20:15 Dvorana Slovenske kinoteke Yella
(Yella )
2007
POSVEČENO: C. PETZOLD
21:15 Kinodvor Donbas
(Donbass)
2018
FOKUS: VZHOD-SEVEROVZHOD
21:15 Kino Šiška Iz oči v oči
(Person to Person )
2017
PANORAMA
21:30 Kosovelova dvorana Knjiga slik
(Le Livre d'image )
2018
KRALJI IN KRALJICE
21:30 Linhartova dvorana Med policami
(In den Gängen )
2018
PREDPREMIERE
21:45 Kino Komuna Požiganje
(Beoning )
2018
KRALJI IN KRALJICE